Watford je krenuo na Chelseaov goli štrajk

24. october 2017 at 11:27
Ekipa Chelseaja slavila je u prvoj utakmici subotnjeg programa 9. kola Premiershipa protiv Watforda rezultatom 4:2. Želite li ih podržati? Ovdje imamo mnogo Nogometni Dresovi za vas. 20 minuta prije kraja utakmice na Stamford Bridgeu, vodili su protiv Chelseaja 2:1, ali ipak nisu izdržali. Prvak je najprije izjednačio, a onda je s dva gola u zadnjim trenucima preokrenuo utakmicu i pobijedio 4:2.

U nastavku je Watford odmah krenuo s napadima prema golu Chelseaju, a ofanzivna igra gostujuće ekipe dala je rezultat u 50. Ipak, u posljednjih 20 minuta Chelsea preokreće rezultat. Neka nam nosimo Chelsea dres kako bismo ih pobijedili! U 71. minuti izjednačenje je donio Batshuayi glavom, da bi u 87. Azpilicueta na isti način donio 3:2.